Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Şirket

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd., Çin'in Shenzhen, Longhua Bölgesi'nde, Shenzhen Kuzey Demiryolu İstasyonu'nun ulaşım merkezine yakın bir yerde yer almaktadır.Şirket, uzun süredir mühendislik plastik malzemelerinin satış ve üretimiyle uğraşan üst düzey ekiplerden oluşan bir gruptan oluşmaktadır.Uzun yıllar boyunca çeşitli endüstrilerde mükemmel mühendislik plastikleri ve özel değiştirilmiş malzemeler sağlamak için mükemmel müşteriler sunmaya kararlıyız.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Müşterilerimiz

Son yıllarda, iç pazarı derinden geliştirdik ve aktif olarak yabancı pazarları keşfettik.Çeşitli endüstrilerde müşteriler, Elektronik ve elektrikli cihazlar, tıbbi, gıda, otomotiv elektroniği, optoelektronik iletişim, fotovoltaik yeni enerji, su arıtma, ulaşım ve diğer endüstriler dahil.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Samtion kimyasal, SABIC ve diğer markaların mühendislik plastikleri ve özel modifiye malzemeleri tedarik ediyor.Tam niteliklere ve üstün tedarik kapasitesine ve fiyat avantajlarına sahip.

Ürünlerimizin her partisi orijinal tedariklerini sağlamak için sıkı kalite denetimine tabi tutulur. Tüm ürünler MSDS, ROHS, SGS, REACH, FDA, EU, UL, COC / COA sertifikalarına sahiptir!!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

 

Depolarımız

Güçlü bir satış ağı ve gücü ile Guangzhou, Dongguan, Shenzhen serbest ticaret bölgesinde depolama hizmetleri var,Hong Kong ve diğer dört yer (konvansiyonel ürün stokları 1000 tondan fazladır)Müşterilere hızlı yanıt, profesyonel hizmet ve mükemmel ürünler sağlayabiliriz!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Avantajlarımız

1. Profesyonel odak: 15 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel mühendis servis ekibi; Malzeme satışından, kalite değerlendirmesinden, kalıp tasarımından,kalıplama ve işleme.

 

2. Mükemmel hizmet: Biz birçok yüksek kaliteli ve mükemmel şirketler evde ve yurtdışında hizmet ve müşterilerin satın alma, ürün ve hizmet ihtiyaçlarının iyi farkındayız; Yanıt zamanından,Fiyat avantajı, sorun çözme vb. gibi, müşteri ihtiyaçlarına dayanan çok yönlü kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

 

3Envanter desteği: Şirketin Guangzhou, Dongguan, Shenzhen serbest ticaret bölgesi ve Hong Kong'da bulunan bol miktarda envanter desteği kaynağı vardır.Malları depolamak için depolar kurdu., müşterilerin zamanında spot satın alma talebini karşılayabilen ve müşterinin malzeme tedarik zincirinin güvenilirliğini ve istikrarını sağlayan 1000 tondan fazla kalıcı stokla.

 

4. Lojistik dağıtım: uzun vadeli ve istikrarlı lojistik ortaklarımız var.verimli dağıtım planları oluşturur ve müşterilere zamanında yüksek kaliteli ürünler teslim ederiz.

 

5Hızlılık avantajı: tüm teklif soruları 24 saat içinde yanıtlanacak ve spot malzemeler 48 saat içinde teslim edilecek.

 

6Küçük parti türü seçim teknik destek hizmeti: en az 5 kg'lık küçük parti siparişlerini kabul eder;Profesyonel mühendis ekibi, üretiminin erken aşamasında malzeme seçimini gerçekleştirmek için müşterilerle işbirliği yapabilir, ve müşteri üretim ve ürün gereksinimlerine göre ilgili maddi tavsiyeler sunar.

 

7. Kalite güvencesi: ürünlerimiz tümüyle tanınmış üreticilerden. Her bir malzemenin orijinal fabrika sertifikası, MSDS, ROHS,SGS, FDA, EU, UL, COC / COA, vb.

 

Geçmiş

Henüz güçlü değiliz ama sonuna kadar müşterilerimize hizmet edeceğiz.

Müşterilerimizin en sağlam iş ortağı olmayı umuyoruz.

Geleneksel malzemelerin tedarik edilmesinin modern bilim ve teknoloji endüstrisinin gelişmesine yardımcı olacağını umuyoruz!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Hizmet

Ürünler ve hizmetler

Samtion kimyasal, modern teknoloji ve tüketici piyasasının gelişimi ve tekrarlı değişiklikleriyle birleştirilerek, müşterilere verimli,yüksek standartlarYüksek kaliteli, uygun maliyetli ürün satın alma hizmetleri. Profesyonel hizmetlerimiz, yenilikçi teknolojimiz ve hızlı tepkimizle çeşitli mühendislik plastik satın alma hizmetleri sunacağız.Üretim ve işleme teknolojisi danışmanlık hizmetleri ve dünyanın her kesiminden yüksek kaliteli müşteriler için diğer tedarik zinciri desteği.

 

Samtion Chemical'de, sadece basit bir malzeme satın alımıyla uğraşmakla kalmaz, aynı zamanda tüm malzeme tedarik destek hizmetlerinden de yararlanırsınız. Endişesiz, sorunsuz, zaman tasarrufu, para tasarrufu,Gelecekteki iş değerinde herkesin kazanacağı bir duruma ulaşmak için, Samtion Chemical hızlı gelişme hedefine ulaşmak ve güvenilir iş ortağınız olmak için size eşlik edecek.

 

Hizmet süreci

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

•İsteği teyit edin
•Renk
•Uygulama
•Tipik özellikler
•Sınav numuneleri
•Ücretsiz numuneler (navigasyon hariç)
•Deneysel üretim
•Performans doğrulama
•İş iletişiminde
•Alışveriş miktarı
•Fiyat
•Ödeme süresi
•Gelecek zaman
•Satın alma
•Kalite kontrolü
• Paketleme
•Taşıma bilgisi izleme
•Satış sonrası hizmet
•Üretim danışmanlığı
Kalite analizi
Yeniden satın alma hizmeti

 

Ekibimiz

Shenzhen ve Guangzhou'da dağıtılmış 30'dan fazla kişilik bir ekibimiz var. Takım üyelerimizin mühendislik plastikleri ve özel modifiye malzemelerinde 15 yıldan fazla kıdemli deneyimi var.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Justin
Tel : 86-13925273675
Kalan karakter(20/3000)