| yoğunluk | 1.25 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,9 - 2 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.46 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 337°C/6,6 kgf | 30 |
|---|---|
| EKO Uyumlu. | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.42 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 1.3 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.69 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 2.4 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.59 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,4 - 0,7 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.68 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,1 - 0,3 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.57 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,1 - 0,3 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.38 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 2 - 4 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.32 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.5 |
| Elektriksel olarak iletken | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |