| Eriyik Akış Hızı, 266°C/5,0 kgf | 81 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.43 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,1 - 0,3 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.47 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.19 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 2 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.51 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,01 - 0,2 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.51 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,05 - 0,1 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.69 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0.1 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.8 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0.2 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.19 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0.5 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 260°C/2,16 kg | 3,3 gr/10 dakika |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1,49 mm |
| UL Onaylı, 94-5VA Derecesi (3) | 2,79 mm |
| UV Özellikleri | Harika |
| İşleme | Harika |