| Melt Volume Rate, MVR at 220°C/5.0 kg | 0 |
|---|---|
| UL Uyumlu, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3)(4) | 2 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.4 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0.3 |
| UL Uyumlu, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3)(4) | 1,7 mm |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 260°C/2,16 kg | ??? |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | ??? |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 265°C/2,16 kg | 15 |
|---|---|
| Gıda Teması | - Evet. |
| Başvurular | Tıbbi cihazlar ve farmasötik uygulamalar için |
| gama sterilize edilebilir | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 265°C/2,16 kg | 11 |
|---|---|
| Gıda Teması | - Evet. |
| Başvurular | Tıbbi cihazlar ve farmasötik uygulamalar için |
| gama sterilize edilebilir | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 300°C/1,2 kg | 5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-1 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 3 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL94 | V-0 |
|---|---|
| MFR(300°C/2,16 kg) | 25 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |