Mesaj gönder

Çantalar için başvuru

November 10, 2023

son şirket davası hakkında Çantalar için başvuru

Bugün, insan tüketimi için üretilen gıdaların yaklaşık üçte biri kaybolur veya israf edilir, bu da her yıl 1,3 milyar ton gıda ile eşdeğerdir.Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün Save Food raporuna görePlastik ambalajlama, kaliteyi koruyarak ve raf ömrünü uzatarak gıda israfını azaltmaya yardımcı olabilir.Ayrıca bu torbalar kutular veya cam ambalajlar için iyi bir alternatiftir.: aynı performansla daha iyi bir karbon ayak izi vardır.

 

Asya'da zaten katı ambalajlardan esnek ambalaja geçiş eğilimindeyiz. Yüksek mekanik dayanıklılık, şeffaflık, kirlenme yoluyla mühürlenme ve sızıntı olmaması önemli temel gereksinimler haline geliyor.İşlem ve lojistikte zorluklar nedeniyle.

 

SABIC ÇAĞIRIŞLARI POTENSIYELLERİ:

 

Potansiyel Uygulamalar

 

Gıda ambalajlama uygulamaları:

Retort gıda ürünleri (önceden pişmiş pirinç, çorba, soslar, hazır yemekler, et ve balık), kuru gıdalar (pirinç, kuru meyve, fındık, tahıl, kek karışımı), atıştırmalıklar, şeker, içecekler ve evcil hayvan besinleri.

 

Çantalar için SABIC MATERYALLARI:

 

Bunlar SABIC'in malzemelerinden sadece birkaç örnektir.SABIC malzeme çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki ilgili ürün hattına tıklayın.

 

SUPEERTM Metallocene Lineer Low Density Polyethylene (mLLDPE) ve COHERETM Metallocene Polyolefin Plastomer (POP)

 

METALLOCEN POLYETİLEN

 

SABIC Metalocen malzemeleri, soluklu film işleme yönelik kolay işleme eklenerek iyi mühürleme özelliklerine sahiptir.SUPEERTM 7118LE, Sertifikalı Yenilenebilir malzeme olarak da mevcuttur..

 

PS: Yukarıdaki haber sabic resmi web sitesinden alınmıştır.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Justin
Tel : 86-13925273675
Kalan karakter(20/3000)