Mesaj gönder

SABIC, NPE2024'te kimyasal olarak dirençli LNPTM ELCRESTM kopolimerleri sunmak için

May 31, 2024

hakkında en son şirket haberleri SABIC, NPE2024'te kimyasal olarak dirençli LNPTM ELCRESTM kopolimerleri sunmak için

• SABIC Specialties, çeşitli endüstrilerde zorlu uygulamalarda kullanılan LNPTM ELCRESTM kopolymer reçin portföyü hakkında bir konuşma yapacak.


• Yuanqing (Emily) He, Ph.D., SABIC'in Özellikler işinde LNP kopolymerleri için kıdemli iş yöneticisi, 6 Mayıs'ta 15:00'da konuşacak.


• Sunumu, bu malzemelerin çevresel stres çatlaklarına neden olabilecek kimyasallara dirençlerini gösteren uygulama vaka çalışmalarını ve test verilerini içerecek.

 

Kimyasal endüstride küresel lider olan SABIC, NPE2024'te büyüyen kimyasal direnciyle,Özel LNPTM ELCRESTM kopolimerleri, çeşitli zorlu uygulamalara uygun. Yuanqing (Emily) O, SABIC Özellikleri'nde LNP kopolymerleri için kıdemli iş yöneticisi olan Ph.D., 6 Mayıs'ta öğleden sonra saat 3:00'de Batı Salonu'ndaki Yenilik Sahnesinde (Stand # W2380) konuşma yapacak.LNP kopolymerlerinin sağladığı sert kimyasallara karşı daha iyi direncin, erken arızaya yol açabilecek çevresel stres çatlamasını önlemeye veya azaltmaya nasıl yardımcı olabileceğini açıklayacak.Sağlık, hareketlilik ve tüketici elektroniği endüstrilerinden uygulama vaka çalışmaları, bu malzemelerin olağanüstü performansını gösterecektir.Ayrıca ISCC + sertifikalı yenilenebilir reçinleri sunmak için bir yolu vurgulayacak, aynı özellikleri sağlayarak bir uygulamanın karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olabilir.

 

SABIC'in LNP kopolimerleri, benzer malzemelere kıyasla daha fazla kimyasal direnç sağlamak için kullanılabilir.Sağlık dezenfektanlarından güneş koruyucularına, deri yağları ve otomobil sıvıları.

 

2008 yılında SABIC'e katılan Dr. He, Tsinghua Üniversitesi'nden (Pekin, Çin) kimya mühendisliği alanında lisans derecesi ve New York Eyalet Üniversitesi'nden (Buffalo) doktora derecesi aldı.

 

NPE2024'te (Stand #S19005), SABIC, birçok endüstrinin acil sorunları çözmesine yardımcı olmak için tasarlanan özel termoplastik malzemeleri vurgulayacak.Bir dizi agresif kimyasal maddeye maruz kalmak da dahilNPE2024, 6-10 Mayıs arasında Orlando, Florida'da yapılacak.

 

Elektrikli araç servis ekipmanları, SABIC'in LNPTM ELCRESTM kopolimerlerinin kimyasal direnç özelliklerinden yararlanabilir.Çevre stresinin çatlamasını önlemeye yardımcı olmak ve potansiyel olarak parçaların ömrünü uzatmak.

 

SABIC'in LNPTM ELCRESTM CRX kopolymeri, tıbbi cihazlar için yaygın olarak kullanılan Sani-Cloth® AF3 mikrop öldürücü tek kullanımlık bezler gibi dezenfektanlere kimyasal direnç sunar.

 

PS: Yukarıdaki haber sabic resmi web sitesinden alınmıştır.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Justin
Tel : 86-13925273675
Kalan karakter(20/3000)