| Eriyik Hacim Hızı, MVR, 260°C/5,0 kg | 26 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Melt Volume Rate, MVR at 220°C/5.0 kg | 0 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Hacim Hızı, MVR, 220°C/10,0 kg | 5 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 220°C/10,0 kgf | 38 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Hacim Hızı, MVR, 260°C/5,0 kg | 9 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 260°C/2,16 kgf | 16 |
|---|---|
| yoğunluk | 1.16 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 260°C/2,16 kg | ??? |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | ??? |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| bromlu olmayan | - Evet. |
|---|---|
| klorsuz | - Evet. |
| Alev Gecikmeli | - Evet. |
| UL Onaylı, 94V-1 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1,47 mm |
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 5,99 mm |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 265°C/2,16 kg | 21 |
|---|---|
| Darbe kalitesi | - İyi. |
| optik kalite | Harika |
| Başvurular | Optik veya lens pazarı |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |