| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Aşırı Düşük Sıcaklık Sünekliği | -60 ℃ |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.4 |
| Aşırı Düşük Sıcaklık Sünekliği | -40°C |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi 2. değer (3) | 0.8 |
| Aşırı Düşük Sıcaklık Sünekliği | -40 °C |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UV ışınlarına dayanıklı. | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 260°C/2,16 kg | ??? |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | ??? |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| cam elyafı | Kapsamak |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,4 mm |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.36 |
|---|---|
| Isı Stabilize | - Evet. |
| Cam Elyaf. | Kapsamak |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| cam elyafı | Kapsamak |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |