| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Şeffaf | - Evet. |
| Dolgusuz | - Evet. |
| Klorsuz | - Evet. |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Yüksek viskozite | - Evet. |
| Renk | opak renkler |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 25.2 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.45 |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| yoğunluk | 1.32 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,2 - 0,4 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| Renk | opak renkler |
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| V-Stabilize | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,71 mm |
|---|---|
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10.5 |
| halojensiz | - Evet. |
| kalıp bırakma | Dahili |
| UV ışığı, suya maruz kalma/daldırma | F2 |
| yoğunluk | 1.36 |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | 0,3 - 0,5 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |