| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | *** |
|---|---|
| Kalıp Çekme, akış | *** |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uygulama | iç ve dış mekan elektrik muhafazası ve güneş enerjisi / fotovoltaik bağlantı kutusu uygulamaları |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1,47mm UL 94 |
| Bromsuz | - Evet. |
| Klorsuz | - Evet. |
| Eğilme Modülü, 2,6 mm/dak, 100 mm açıklık | 2500 MPa ASTMD 790 |
| Klorsuz | - Evet. |
|---|---|
| Bromsuz | - Evet. |
| Isı, akış ve darbe özellikleri | Denge |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |