| Su Emme, 24 saat | %0,06 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 3,98 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 280°C/10,0 kg | 13 |
|---|---|
| cam takviyeli | % 30 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UV ışığı, suya maruz kalma/daldırma | F1 - UL 746C |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 280°C/5,0 kg | 11 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,75 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 280°C/5,0 kgf | 2.7 |
|---|---|
| cam elyafı | %20 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL Onaylı, 94V-1 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 2 |
|---|---|
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/2,16 kgf | 13.4 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 280°C/5,0 kg | 9 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| FDA uyumlu | Kısıtlamalar geçerlidir |
| hidrolitik kararlılık | - Evet. |
| Ölçüsel durağanlık | - Evet. |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 280°C/5,0 kg | 8 |
|---|---|
| Su Emme, (23°C/doy) | %0,23 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, 280°C/21,6 kg'da MVR | 35 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |