| Cam Elyaf Takviyeli | %10 - %40 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Yüksek ısı direnci | - Evet. |
|---|---|
| Gıda sınıfı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Hava Direnci | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Geliştirilmiş tokluk | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Düşük sıcaklık direnci | -20°C~-60°C |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Sıkı Tolerans | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| köpürebilir | - Evet. |
|---|---|
| takviyesiz | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 300°C/1,2 kg | 13 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Mfr | 3.5-17.5 |
|---|---|
| Gıda sınıfı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Mfr | 25 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |