| Dmx Çizilmez | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Şişirme | - Evet. |
|---|---|
| FDA | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| köpürebilir | - Evet. |
|---|---|
| güçlendirilmiş | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Alev direnci | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Karbon Elyaf Takviyeli | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Aşınma direnci | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| takviyesiz | - Evet. |
|---|---|
| güçlendirilmiş | - Evet. |
| Mercek serisi | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Yüksek akıntı | - Evet. |
|---|---|
| Yüksek Yansıtma | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Halide Olmayan | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Medikal | - Evet. |
|---|---|
| Sağlık hizmeti | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |