| Klorsuz | - Evet. |
|---|---|
| Bromsuz | - Evet. |
| Isı, akış ve darbe özellikleri | Denge |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Düşük sıcaklık etkisi | Harika |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Doldurulmamış | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 13 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 265°C/2,16kg | 15 |
|---|---|
| Şeffaf | - Evet. |
| ALLOY | PC+Polyester |
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| yoğunluk | 1.27 |
|---|---|
| UL Uyumlu, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3)(4) | 1.5 |
| Kolay Kalıplama | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| yoğunluk | 1.26 |
|---|---|
| Karbon fiber | - Evet. |
| Kolay Kalıplama | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | ??? |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | ??? |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| yoğunluk | 1.29 |
|---|---|
| Karbon fiber | - Evet. |
| Elektriksel olarak iletken | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| Düşük viskoziteli | - Evet. |
| Renk | opak renkler |
| Azalan duman | - Evet. |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |