| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Mfr | 3.5-25 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1 |
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Çizilme Dayanımı | Gelişmiş |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.4 |
|---|---|
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Çarpma dayanıklılığı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Mfr | 3.5-17.5 |
|---|---|
| UV ışınlarına dayanıklı | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Optik performans | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | Western Union |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 265°C/2,16 kg | 21 |
|---|---|
| Darbe kalitesi | - İyi. |
| optik kalite | Harika |
| Başvurular | Optik veya lens pazarı |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |