| UL Onaylı, 94-5VA Derecesi (3) | 3,04 mm |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1,52 mm |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7.5 |
| cam takviyeli | %10 |
| Kalıp bırakma. | Dahili |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
|---|---|
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |
| Menşe yeri | —— |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 300°C/1,2 kg | 29 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-1 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,75 |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| Renk | Estetik için tüm opak renkler |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,71 |
| UV ışığı, suya maruz kalma/daldırma | F2 - UL 746C |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| FDA gıda teması | Sınırlı renklerde uyumlu |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.09 |
| UV ışığı, suya maruz kalma/daldırma | F2 UL 746C |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 300°C/1,2 kg | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.5 |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.47 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Erime Hacim Hızı, MVR, 300°C/1,2 kg | 12 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.5 |
| ABD FDA | Uyumlu (sınırlı renk) |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |