| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 38.5 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | ??? |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL Onaylı, 94-5VA Derecesi (3) | 3,04 mm |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1,52 mm |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7.5 |
| cam takviyeli | %10 |
| Kalıp bırakma. | Dahili |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 13 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Dolgusuz | - Evet. |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Dolgusuz | - Evet. |
| Klorsuz | - Evet. |
| Bromsuz | - Evet. |
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,76 mm |
|---|---|
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
| halojensiz | - Evet. |
| kalıp bırakma | Dahili |
| UV ışığı, suya maruz kalma/daldırma | F1 - UL 746C |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 10.3 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 3.91 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-2 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0.8 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 25 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94HB Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 0,4 mm |
| Renkler | Şeffaf Yarı Saydam Opak |
| Çizilme Dayanımı | Gelişmiş |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL Onaylı, 94V-0 Alev Sınıfı Değerlendirmesi (3) | 1.5 |
| cam elyafı | %20 |
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Eriyik Akış Hızı, 300°C/1,2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | 25kg/çanta |
| Teslim süresi | Müzakere edilecek |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Müzakere edilecek |